Як написати хороше оповідання:

http://knig.org.ua/yak-napysaty-horoshe-opovidannya.html

Як написати хороший роман

http://texty.org.ua/pg/news/movchun/read/39833/Jak_napysaty_khoroshyj_roman_Infografika

Як написати роман

http://vsiknygy.net.ua/neformat/287/

Як зробити газету

http://help-me.pp.ua/15597-yak-zrobiti-gazetu-v-microsoft-word.html

Як зробити телепередачу

http://yak-prosto.com/yak-zrobiti-teleperedachu/

Як створити власну радіопередачу

http://help-me.pp.ua/18072-yak-stvoriti-vlasnu-radoperedachu-na-sayt-ubroadcastcom.html

Як створити та поширити фотоальбом у PowerPoint

http://help-me.pp.ua/16614-yak-stvoriti-ta-poshiriti-fotoalbom-powerpoint.html

Як створити музей

http://help-me.pp.ua/18081-yak-stvoriti-vlasniy-muzey.html

Як безкоштовно створити сайт

http://help-me.pp.ua/32217-yak-bezkoshtovno-stvoriti-sayt.html

Як створити мультфільм

http://help-me.pp.ua/18314-yak-stvoriti-multflm.html

Як створити мультфільм:

https://www.youtube.com/watch?v=LMvlYw9CbsY

Як створити анімаційний фільм

http://help-me.pp.ua/17847-yak-stvoriti-anmacyniy-flm.html

Як створити мультфільм

https://sites.google.com/site/multakmistectvo/home/ak-stvoriti-multfilm

Як створювати та редагувати фільми:

https://support.google.com/photos/answer/6128826?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=uk

 

Десять умов успішного навчання...

1. Будь упевнений у своїх силах, май гаряче бажання вчитися, розвивати гострий інтерес до знань. Упевнено йди до поставленої мети. Немає нічого гірше в людині, ніж слабкість і невпевненість у своїх силах.

 2. Будь уважним. Не давай себе відволікати під час занять ні товаришеві,  ні приємним або гірким спогадам. Інакше пропустиш щось важливе для себе, без чого весь інший матеріал втратить якість та інтерес. Якщо щось пропустив, то поспішай одразу ж про це довідатися, не відкладаючи на завтра.

 З. Люби працю й умій добре трудитися. Роби все капітально, ретельно, неквапливо. Пам'ятай слова американського винахідника Едісона: «У науці все вирішує 1% таланту й 99%праці».

4.Дотримуйся чіткого режиму в навчанні, правильно суміщай працю й відпочинок. Ритм для тебе буде полягати в ретельно продуманому режимі, в умінні швидко включитися в роботу, у правильному розподілі важких і легких предметів при виконанні домашніх завдань. Утомився — відпочинь, прогуляйся й знову до роботи.

5 . Не завчай все напам'ять, покладайся не тільки на неї. Навчися самостійно мислити. Мислити, розуміти — значить дізнаватися причини того чи іншого явища, зв'язки між певними явищами. Це вміння вірно оцінити досліджуване й знайти йому правильне застосування в житті. Задавай більше питань «Чому?»

6. Більше використовуй у навчанні таких вірних і надійних союзників, як уява й почуття. Коли читаєш або слухаєш учителя, намагайся жваво, яскраво й образно уявити собі досліджуване. Не будь байдужим до занять. Пам'ятай: призначення людини не тільки наповнити себе знаннями, але й зуміти їх використати в житті, для свого блага й на користь людям.

7. Будь самостійним у навчанні. Не чекай, коли вчитель вкладе у твою свідомість навчальний матеріал. Шукай, працюй, читай усе сам, проникай у суть явищ.

 8. Май удома свій куточок школяра. У ньому повинні бути: режим дня, розклад уроків, схема роботи, необхідні підручники, посібники, книги, підібрані раціонально й у певному порядку, щоб швидко знайти потрібний матеріал.

9. Постійно шукай практичне застосування своїм знанням. Вирішуй більше завдань, виконуй вправи, виготовляй різні вироби, працюй не тільки головою, але й руками. Закріплюй свої знання.

 10. Прагни розумно організувати свою працю, щоб щонайкраще й з найменшими витратами часу й енергії виконувати шкільні завдання. Виконання завдань, написання творів, підготовка до відповідей та інші види роботи вимагають не тільки бажання, але й уміння, часом мистецтва. Опановуй цими вміннями, цим мистецтвом.
Джерело:http://class9asite.ucoz.ua/blog/desjat_umov_uspishnogo_navchannja/2012-01-30-2